O nas

MIDFORTEC

Midfortec działa od roku 2016 na terenie całego kraju. Zajmujemy się wyceną, doradztwem oraz sprzedażą marek, które posiadamy w swoim portfolio. Co więcej, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski wyjątkowych produktów firmy Midas Metall oraz krystalicznej chemii budowlanej firmy Krystaline.

Zapewnimy naszym Klientom pomoc w realizacji najodważniejszych indywidualnych projektów w powłoce z ciekłego metalu oraz szczelnego, wodoodpornego betonu. Ponieważ polecane przez nas technologie są nowatorskie i uniwersalne, dokładamy starań, aby dopasować je do indywidualnego zamówienia.

pionowe-350x500-005
most2

Niepowtarzalne

ROZWIĄZANIA

Marki, które posiadamy w swojej ofercie dają niepowtarzalne rozwiązania dla architektów, projektantów, firm remontowych, budowlanych, klientów indywidualnych. To firmy, których jeszcze nie było w Polsce a których produkty charakteryzuje najwyższa jakość. MIDAS Metall idealnie komponuje się z większością powierzchni, na których ma być zastosowany. Dotyczy to płyt MDF, drewna, płyt kartonowo – gipsowych, kamienia, betonu, gipsu, metalu, ceramiki, plastiku, akrylu, kleju i innych. Z kolei wodoszczelny beton Krystaline to doskonałe systemy naprawcze i domieszki do betonów. Dzięki nim powierzchnia betonu jest trwalsza, odporna na zużycie i ścieranie powierzchni, jak również ciśnienie hydrostatyczne. To doskonała propozycja stworzenia niezawodnej izolacji.

Profesjonalne

DORADZTWO

Nasze działania to nie tylko doradztwo w zakresie sprzedaży, wykonawstwa oraz możliwości zastosowania naszych produktów. Zajmujemy się również przeprowadzaniem szkoleń z zakresu nakładania ciekłego metalu jakim jest Midas oraz produktów firmy Krystaline. Właściwe przeprowadzenie zarówno procesu uszlachetnienia metalu jak i krystalizacji daje gwarancję najwyższej jakości produktów.

pionowe-644x500-003
pionowe-644x500-004

Poznaj

NASZE MARKI

O trwałości i uniwersalności polecanych technologii można się przekonać w zakładce Realizacje. Dzięki nim można stworzyć wiele niezapomnianych aranżacji wnętrz, zarówno prywatnych, jak i użyteczności publicznej.

Sprawdź nas: